Problemy z partnerami

Forum dla Pań. Zainteresowania, moda, styl, mężczyźni i wszystko to co interesuje płeć piękną.

Problemy z partnerami

Postprzez anna.wolka » 14 gru 2015, o 11:38

Hej Kobitki! Czy macie swoich towarzyszy życia? Czy macie z nimi problemu, czy w Waszych związkach wszystko dobrze się układa?

U mnie niestety nie jest tak dobrze, jakbym sobie tego życzyła :cry: Mój facet niestety lubi się napić, a wtedy dostaje agresji i niestety zdarza się mu uderzyć kolegów, czasem przechodniów. Na mnie ręki nie podniósł, ale bardzo często krzyczy i mnie wyzywa, ja zresztą wtedy też mu nie jestem dłużna. Wstyd mi się przyznać rodzinie i przyjaciółkom :cry: :oops:
anna.wolka

Re: Problemy z partnerami

Postprzez magda_w00 » 14 gru 2015, o 11:51

Współczuję Ci koleżanko. Ja w sumie jestem sama od 2 lat, ale bardzo się z tego cieszę, bo poprzedni partner był niedorajdą życiową i tylko z nim zmarnowałam rok życia. Do tej pory nie spotkałam żadnego interesującego faceta. Szybkie, jednorazowe akcje się nie liczą :D :oops: ale jestem dorosła i wolna i robię co chcę :)
magda_w00

Postprzez mitkas87 » 14 gru 2015, o 11:58

anna.wolka napisał(a):Hej Kobitki! Czy macie swoich towarzyszy życia? Czy macie z nimi problemu, czy w Waszych związkach wszystko dobrze się układa?

U mnie niestety nie jest tak dobrze, jakbym sobie tego życzyła :cry: Mój facet niestety lubi się napić, a wtedy dostaje agresji i niestety zdarza się mu uderzyć kolegów, czasem przechodniów. Na mnie ręki nie podniósł, ale bardzo często krzyczy i mnie wyzywa, ja zresztą wtedy też mu nie jestem dłużna. Wstyd mi się przyznać rodzinie i przyjaciółkom :cry: :oops:

kochana uciekaj lepiej gdzie pieprz rośnie, bo na pewno lepiej nie będzie!!!!!!!!
mitkas87

Postprzez sandrawlodarczyk00 » 14 gru 2015, o 12:10

mitkas87 napisał(a):
anna.wolka napisał(a):Hej Kobitki! Czy macie swoich towarzyszy życia? Czy macie z nimi problemu, czy w Waszych związkach wszystko dobrze się układa?

kochana uciekaj lepiej gdzie pieprz rośnie, bo na pewno lepiej nie będzie!!!!!!!!

no coż... potwierdzam to co mówi koleżanka, lepiej zabieraj manatki i uciekaj od niego, bo to kwestia czasu aż Ci przypier.... Ile wy ze sobą jestescie?
sandrawlodarczyk00

Postprzez alina_na » 1 mar 2016, o 13:07

Myślę, że w takiej sytuacji powinnaś poważnie zastanowić się nad przyszłością Waszego związku.
alina_na

Postprzez kociqi » 21 cze 2016, o 11:03

To nie pijcie. Jak taki wybuchowy pod wpływem to po co to. Wg alkohol jest strasznie niezdrowy więc wg nie rozumiem po co to ludziom często...
"Od lat nic, albo brat wszystko na raz."
kociqi

Postprzez zygmus » 4 sie 2016, o 10:08

Ja wypowiem się od tej drugiej strony, dziewczyny trochę więcej wolnej ręki dla waszych facetów i przyzwolenia, nie obrażać się na pierdoły i żadnych problemów nie będzie
zygmus

Powrót do Kobiety