Którą markę samochodów najbardziej polecacie?

Forum dla facetów i wszystkiego co ich dotyczy. Lifestyle, związki, motoryzacja i wiele innych...

Którą markę samochodów najbardziej polecacie?

Postprzez piotr.sienkiewicz » 18 mar 2016, o 15:01

Jestem teraz na kupnie samochodu. W związku z tym już od jakiegoś czasu przeglądam różne oferty i zastanawiam się który model wybrać. Póki co rozważam zakup Audi A3 Sportback lub KIA Cee'd są to jednak zupełnie inne klasy aut, co widać chociażby po cenie... stąd też moje pytanie - na którą markę lepiej postawić? a może polecacie szczególnie jakieś inne marki samochodów?
piotr.sienkiewicz

Re: Którą markę samochodów najbardziej polecacie?

Postprzez michalmoskwa » 18 mar 2016, o 15:23

piotr.sienkiewicz napisał(a):Jestem teraz na kupnie samochodu. W związku z tym już od jakiegoś czasu przeglądam różne oferty i zastanawiam się który model wybrać. Póki co rozważam zakup Audi A3 Sportback lub KIA Cee'd są to jednak zupełnie inne klasy aut, co widać chociażby po cenie... stąd też moje pytanie - na którą markę lepiej postawić? a może polecacie szczególnie jakieś inne marki samochodów?

A planujesz zakup nowego czy używanego samochodu? Jeśli rozważasz kupno auta prosto z salonu to polecam zajrzeć na http://auto-promo.pl/ tam znajdziesz aktualne promocje wszystkich marek od dealerów z całego kraju. Wracając natomiast do Twojego pytania to osobiście uważam, że obie wymienione przez Ciebie marki są dobre. Oczywiście masz rację - są to auta zupełnie innej klasy, ale wszystko ma swoje plusy i minusy. Według mnie decydując się na któryś z nich powinieneś przede wszystkim uwzględnić dane techniczne oraz własne preferencje, o ile oczywiście cena nie ma dla Ciebie dużego znaczenia.
Zawsze aktualne promocje samochodów
michalmoskwa

Postprzez el-Ka89 » 18 mar 2016, o 15:41

Przyłączam się do pytania. Która marka będzie najlepsza dla kobiety? A może ktoś poleci jakiś konkretny model? Mój narzeczony chce mi kupić teraz samochód, więc też aktualnie szukam odpowiedniego autka dla siebie. Jest tego teraz tyle na rynku, że to na prawdę ciężki wybór!
Z góry dziękuję za pomoc:)
el-Ka89

Postprzez slodkaEwka » 18 mar 2016, o 15:46

piotr.sienkiewicz napisał(a):Jestem teraz na kupnie samochodu. W związku z tym już od jakiegoś czasu przeglądam różne oferty i zastanawiam się który model wybrać. Póki co rozważam zakup Audi A3 Sportback lub KIA Cee'd są to jednak zupełnie inne klasy aut, co widać chociażby po cenie... stąd też moje pytanie - na którą markę lepiej postawić? a może polecacie szczególnie jakieś inne marki samochodów?

Zdecydowanie AUDI A3 !!!! - to najlepszy samochód ever! :D
slodkaEwka

Postprzez zygmus » 4 sie 2016, o 10:02

Mazda Mazda i jeszcze raz Mazda. Japońskie samochody ogólnie są bardzo solidne i bezawaryjne
zygmus

Postprzez Crooks » 6 wrz 2016, o 08:56

Ja polecam KIA, stosunkowo tanie samochody z dużą ilością elektroniki oraz tanie części zamienne ;)
Crooks

Postprzez Lonza » 12 mar 2017, o 15:40

Fordy są dobrymi samochodami, sam mam i chwalę, nie jest awaryjny a jak przyjdzie już co do czego to serwis do drogich nie należy. W fordowskim serwisie autoryzacyjnym dla przykładu za kompletny przegląd płaciłem 279 złotych. Bywało, że u mechanika zwykłego płaciłem więcej.
Lonza

Powrót do Mężczyźni